Guarana Krem Ürün Görseli

Bitkisel yöntemlerle Bölgesel Zayıflama

Bölgesel zayıflamaya bitkisel çözüm: Limon suyu

Limon suyu içerdiği asitler ile kilo vermeye yardımcı olur. Metabolizmanın daha hızlı çalışmasını sağlar. Fazla kilolardan kurtulmaya yardımcı olur. Özellikle detoks etkisi ile bölgesel yağlardan kurtulmaya yardımcı olur. Bir bardak kaynar suyun içerisine yarım limon suyu eklenir. Bir süre ılınması beklenir ve tüketilir. Özellikle sabahları aç karna tüketilmesi önerilir.

Bölgesel kilo verme yöntemleri: Kızılcık suyu

Kızılcık suyu içerdiği sitrik asit ile sindirim sisteminin temizlenmesini sağlar. Besinlerin daha iyi emilmesine yardımcı olurken aynı zamanda karaciğer sağlığının da korunmasını sağlar. Her gün düzenli olarak şekersiz kızılcık suyu tüketilebilir.

Bölgesel zayıflamanın yolları: Yağlı balıklar ve balık yağı

Yağlı balıklar içerdiği omega 3 yağ asitleri ile beslenme düzeninde mutlaka olması önerilen besinlerden biridir. Omega 3 asitleri özellikle bel çevresindeki yağların yakılmasını hızlandırır. Her hafta düzenli olarak birkaç porsiyon balık tüketilmesi önerilir. Alternatif olarak balık yağı takviyesi de kullanılabilir. Ancak doz için mutlaka doktora danışılmalıdır.

Bölgesel zayıflama için bitkisel kürler: Chia tohumları

Balık tüketmek yerine omega 3 yağ asitleri içeren Chia tohumları da tüketilebilir. Bu tohumlar kalsiyum, demir ve lif içerir. Chia tohumları yemek ve salatalara eklenerek tüketilebilir.

Bölgesel zayıflamaya yardımcı bitki çayı: Zencefil çayı

Zencefil çayı da sindirim sisteminin düzgün çalışmasına yardımcı olarak bölgesel yağlanmanın azalmasına yardımcı olabilir.

YORUM GÖNDER

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

YORUMLAR (0 )